Starší dorost 7.4.2024 TJ Lokomotiva
FC Písek B
1 : 5
Mladší žáci 25.2.2024 TJ Lokomotiva
TJ Centropen Dačice
4 : 2
Mladší žáci 11.2.2024 TJ Lokomotiva
SKP České Budějovice
3 : 13
Mladší žáci 7.2.2024 TJ Lokomotiva
TJ Tatran Lomnice
3 : 1
Mladší žáci 3.2.2024 TJ Lokomotiva
SK Čtyři Dvory
1 : 3
Mladší žáci 21.1.2024 TJ Lokomotiva
Hradiště
9 : 7
Mladší žáci 7.1.2024 Ševětín
TJ Lokomotiva
1 : 0
Mladší žáci 17.12.2023 TJ Lokomotiva
FK Meteor Tábor
5 : 2
Mladší žáci 3.12.2023 TJ Lokomotiva
SK Čtyři Dvory
4 : 2
Mladší dorost 5.11.2023 TJ Lokomotiva
TJ Jiskra Třeboň
2 : 3
Česká republika x Faerské ostrovy 15.10.2023 Výlet na zápas reprezenatce Muži B 1.10.2023 TJ Lokomotiva
Jankov B
3 : 2
Mladší žáci 1.10.2023 Prachatice + Lhenice
TJ Lokomotiva
4 : 9
Muži A 30.9.2023 TJ Lokomotiva
TJ Nová Včelnice
4 : 1
Mladší dorost 28.9.2023 TJ Lokomotiva
Meteor Tábor
3 : 0
Muži A 16.9.2023 TJ Lokomotiva
Veselí/Luž
2 : 1
Mladší žáci 9.9.2023 TJ Lokomotiva
Třeboň
0 : 2
Mladší žáci 2.9.2023 TJ Šumavan Vimperk
TJ Lokomotiva
6 : 4
Muži A 27.8.2023 FC Chýnov
TJ Lokomotiva
0 : 1
Mladší dorost 26.8.2023 Strakonice
TJ Lokomotiva
1 : 6
Muži A 19.8.2023 TJ Lokomotiva
Čt.Dvory
0 : 3
Starší žáci 30.7.2023 Letní kemp Loučovice 100 let 12.6.2023 Ohlédnutí za oslavou Starší dorost 4.6.2023 TJ Lokomotiva
SK SENCO Doubravka
4 : 1
Starší dorost 28.5.2023 TJ Lokomotiva
SK Klatovy 1898
3 : 2
Mladší žáci 27.5.2023 Hradiště
TJ Lokomotiva
3 : 7
Starší žáci 27.5.2023 Hradiště
TJ Lokomotiva
5 : 1
Starší dorost 20.5.2023 FC Táborsko B
TJ Lokomotiva
1 : 2
Starší dorost 14.5.2023 TJ Lokomotiva
TJ Přeštice
4 : 2
Muži A 13.5.2023 Slavia Č.B
TJ Lokomotiva
1 : 5
Starší žáci 8.5.2023 Lišov
TJ Lokomotiva
0 : 4
Starší žáci 6.5.2023 Čt. Dvory
TJ Lokomotiva
1 : 3
Starší žáci 3.5.2023 Mokré
TJ Lokomotiva
4 : 5
Máte doma? 25.4.2023 Historické materiály Muži, žáci, mladší přípravka 16.4.2023 POZOR ZMĚNA! - Odložené a zrušené zápasy Životní jubileum 8.4.2023 Sedmdesátiny Zdeňka Hajného Mladší přípravka 18.2.2023 Mladší přípravka vyhrála turnaj. Gratulujeme! Mladší žáci 18.2.2023 Mladší žáci dokončili halový turnaj v Třeboni
I.A třída mužů - sk.″B″ 1. kolo
Hřiště Loko ČB
so 19. 8. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 3
Čt.Dvory
I.A třída mužů - sk.″B″ 2. kolo
Hřiště Chýnov
ne 27. 8. 2023
FC Chýnov
0 : 1
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 3. kolo
Hřiště Loko ČB
so 2. 9. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 2
Bernartice
I.A třída mužů - sk.″B″ 4. kolo
Hřiště Dačice
so 9. 9. 2023
FK Dačice
4 : 1
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 5. kolo
Hřiště Loko ČB
so 16. 9. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 1
Veselí/Luž
I.A třída mužů - sk.″B″ 6. kolo
Hřiště Sokol S. Ústí
so 23. 9. 2023
TJ Sokol Sezimovo Ústí
4 : 1
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 7. kolo
Hřiště Loko ČB
so 30. 9. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 1
TJ Nová Včelnice
I.A třída mužů - sk.″B″ 8. kolo
Hřiště Met. Tábor
so 7. 10. 2023
FK METEOR Tábor
3 : 0
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 9. kolo
Hřiště Loko ČB
so 14. 10. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 2
1. FC Jistebnice
I.A třída mužů - sk.″B″ 10. kolo
Hřiště Loko ČB
so 21. 10. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 1
Lišov
I.A třída mužů - sk.″B″ 11. kolo
Hřiště Ml. Vožice
ne 29. 10. 2023
TJ Sokol Mladá Vožice
2 : 1
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 12. kolo
Hřiště Loko ČB
so 4. 11. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 2
SK Slavia ČB
I.A třída mužů - sk.″B″ 13. kolo
Hřiště Kovářov
so 11. 11. 2023
TJ ZD Kovářov
1 : 6
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 15. kolo
Hřiště Loko ČB
so 23. 3. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 2
FC Chýnov
I.A třída mužů - sk.″B″ 16. kolo
Hřiště Bernartice
so 30. 3. 2024
Bernartice
2 : 1
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 17. kolo
Hřiště Loko ČB
so 6. 4. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 4
FK Dačice
I.A třída mužů - sk.″B″ 18. kolo
Hřiště Veselí
so 13. 4. 2024
Veselí/Luž
1 : 1
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 19. kolo
Hřiště Loko ČB
so 20. 4. 2024
TJ Lokomotiva
2 : 3
TJ Sokol Sezimovo Ústí
I.A třída mužů - sk.″B″ 20. kolo
Hřiště N. Včelnice
so 27. 4. 2024 10:15
TJ Nová Včelnice
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 21. kolo
Hřiště Loko ČB
so 4. 5. 2024 10:15
TJ Lokomotiva
FK METEOR Tábor
I.A třída mužů - sk.″B″ 22. kolo
Hřiště Jistebnice
so 11. 5. 2024 17:00
1. FC Jistebnice
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 23. kolo
Hřiště Lišov
so 18. 5. 2024 17:00
Lišov
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 24. kolo
Hřiště Loko ČB
so 25. 5. 2024 10:15
TJ Lokomotiva
TJ Sokol Mladá Vožice
I.A třída mužů - sk.″B″ 25. kolo
Hřiště Slavia ČB
so 1. 6. 2024 10:30
SK Slavia ČB
TJ Lokomotiva
I.A třída mužů - sk.″B″ 26. kolo
Hřiště Loko ČB
so 8. 6. 2024 10:15
TJ Lokomotiva
TJ ZD Kovářov
I.A třída mužů - sk.″B″ 14. kolo
Hřiště Čt.Dvory
so 15. 6. 2024 10:15
Čt.Dvory
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 2. kolo
Hřiště Dříteň
so 26. 8. 2023
Dříteň
1 : 4
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 3. kolo
Hřiště Loko
ne 3. 9. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 1
Římov
SPORTFOTBAL OP muži 4. kolo
Hřiště Kamenná
so 9. 9. 2023
Kamenná
4 : 0
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 5. kolo
Hřiště Loko
ne 17. 9. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 2
Rudolfov B
SPORTFOTBAL OP muži 6. kolo
Hřiště Žabovřesky
so 23. 9. 2023
Žabovřesky
3 : 2
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 7. kolo
Hřiště Loko
ne 1. 10. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 2
Jankov B
SPORTFOTBAL OP muži 8. kolo
Hřiště Sedlec
ne 8. 10. 2023
Sedlec A
1 : 1
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 9. kolo
Hřiště Loko
ne 15. 10. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 1
Nová Ves
SPORTFOTBAL OP muži 10. kolo
Hřiště Borovany
so 21. 10. 2023
Borovany
3 : 7
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 11. kolo
Hřiště Loko
ne 29. 10. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 6
Černý Dub A
SPORTFOTBAL OP muži 12. kolo
Hřiště Loko
ne 5. 11. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 6
Srubec
SPORTFOTBAL OP muži 13. kolo
Hřiště Neplachov
so 11. 11. 2023
D.Bukovsko
6 : 0
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 15. kolo
Hřiště Loko
ne 24. 3. 2024
TJ Lokomotiva
6 : 3
D.Bukovsko
SPORTFOTBAL OP muži 16. kolo
Hřiště Římov
so 30. 3. 2024
Římov
5 : 2
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 17. kolo
Hřiště Loko
ne 7. 4. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 1
Kamenná
SPORTFOTBAL OP muži 18. kolo
Hřiště Rudolfov
ne 14. 4. 2024
Rudolfov B
2 : 1
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 19. kolo
Hřiště Loko
ne 21. 4. 2024 15:30
TJ Lokomotiva
Žabovřesky
SPORTFOTBAL OP muži 20. kolo
Hřiště Dubné
so 27. 4. 2024 10:00
Jankov B
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 21. kolo
Hřiště Loko
ne 5. 5. 2024 15:30
TJ Lokomotiva
Sedlec A
SPORTFOTBAL OP muži 22. kolo
Hřiště Nová Ves
so 11. 5. 2024 10:15
Nová Ves
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 23. kolo
Hřiště Loko
ne 19. 5. 2024 15:30
TJ Lokomotiva
Borovany
SPORTFOTBAL OP muži 24. kolo
Hřiště Nové Homole
so 25. 5. 2024 17:00
Černý Dub A
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 25. kolo
Hřiště Srubec
so 1. 6. 2024 17:00
Srubec
TJ Lokomotiva
SPORTFOTBAL OP muži 26. kolo
Hřiště Loko
ne 9. 6. 2024 15:30
TJ Lokomotiva
Dříteň
SPORTFOTBAL OP muži 14. kolo
Hřiště Volno
ne 16. 6. 2024 17:00
Volno
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 2. kolo
Hřiště Areál Na Sídlišti
so 26. 8. 2023
Strakonice
6 : 2
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 3. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 3. 9. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 2
Milevsko + Sepekov
KP staršího dorostu 4. kolo
Hřiště Písek
ne 10. 9. 2023
FC Písek B
7 : 1
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 5. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 17. 9. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 1
SK Slavia ČB
KP staršího dorostu 6. kolo
Hřiště Volyně
ne 24. 9. 2023
Vimperk + Volyně
7 : 0
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 1. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
čt 28. 9. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 3
Meteor Tábor
KP staršího dorostu 7. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 1. 10. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 6
SK Čtyři Dvory
KP staršího dorostu 8. kolo
Hřiště Prachatice
ne 8. 10. 2023
FK Prachatice + TJ Volary
8 : 2
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 9. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 15. 10. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 0
NEUVEDENO
KP staršího dorostu 10. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 22. 10. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 11
Veselí + Suchdol
KP staršího dorostu 11. kolo
Hřiště Český Krumlov
so 28. 10. 2023
FK Český .Krumlov
7 : 1
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 12. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 5. 11. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 8
TJ Jiskra Třeboň
KP staršího dorostu 13. kolo
Hřiště Hradiště
ne 12. 11. 2023
TJ Hradiště
3 : 0
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 15. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 24. 3. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 4
Strakonice
KP staršího dorostu 16. kolo
Hřiště Milevsko
so 30. 3. 2024
Milevsko + Sepekov
3 : 4
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 17. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 7. 4. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 5
FC Písek B
KP staršího dorostu 18. kolo
Hřiště Slavia ČB
so 13. 4. 2024
SK Slavia ČB
1 : 1
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 20. kolo
Hřiště Čt.Dvory
so 27. 4. 2024 10:00
SK Čtyři Dvory
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 21. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 5. 5. 2024 10:00
TJ Lokomotiva
FK Prachatice + TJ Volary
KP staršího dorostu 22. kolo
Hřiště Volno
ne 12. 5. 2024 10:00
NEUVEDENO
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 23. kolo
Hřiště Suchdol nad Lužnicí
ne 19. 5. 2024 10:00
Veselí + Suchdol
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 24. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 26. 5. 2024 10:00
TJ Lokomotiva
FK Český .Krumlov
KP staršího dorostu 25. kolo
Hřiště Břilice
so 1. 6. 2024 10:00
TJ Jiskra Třeboň
TJ Lokomotiva
KP staršího dorostu 26. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 9. 6. 2024 10:00
TJ Lokomotiva
TJ Hradiště
KP staršího dorostu 14. kolo
Hřiště Viktoria Tá.
so 15. 6. 2024 10:00
Meteor Tábor
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 2. kolo
Hřiště Areál Na Sídlišti
so 26. 8. 2023
Strakonice
1 : 6
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 3. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 3. 9. 2023
TJ Lokomotiva
7 : 1
Milevsko + Sepekov
KP mladšího dorostu 4. kolo
Hřiště Písek
ne 10. 9. 2023
FC Písek B
1 : 1
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 5. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 17. 9. 2023
TJ Lokomotiva
7 : 1
SK Slavia ČB
KP mladšího dorostu 6. kolo
Hřiště Volyně
ne 24. 9. 2023
Vimperk + Volyně
4 : 3
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 1. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
čt 28. 9. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 0
Meteor Tábor
KP mladšího dorostu 7. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 1. 10. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 1
SK Čtyři Dvory
KP mladšího dorostu 8. kolo
Hřiště Prachatice
ne 8. 10. 2023
FK Prachatice + TJ Volary
2 : 0
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 9. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 15. 10. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 0
NEUVEDENO
KP mladšího dorostu 10. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 22. 10. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 1
Veselí + Suchdol
KP mladšího dorostu 11. kolo
Hřiště Český Krumlov
so 28. 10. 2023
FK Český .Krumlov
1 : 2
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 12. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 5. 11. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 3
TJ Jiskra Třeboň
KP mladšího dorostu 13. kolo
Hřiště Hradiště
ne 12. 11. 2023
TJ Hradiště
1 : 8
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 15. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 24. 3. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 1
Strakonice
KP mladšího dorostu 16. kolo
Hřiště Milevsko
so 30. 3. 2024
Milevsko + Sepekov
2 : 6
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 17. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 7. 4. 2024
TJ Lokomotiva
0 : 2
FC Písek B
KP mladšího dorostu 18. kolo
Hřiště Slavia ČB
so 13. 4. 2024
SK Slavia ČB
2 : 0
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 19. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 21. 4. 2024 12:15
TJ Lokomotiva
Vimperk + Volyně
KP mladšího dorostu 20. kolo
Hřiště Čt.Dvory
so 27. 4. 2024 12:15
SK Čtyři Dvory
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 21. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 5. 5. 2024 12:15
TJ Lokomotiva
FK Prachatice + TJ Volary
KP mladšího dorostu 22. kolo
Hřiště Volno
ne 12. 5. 2024 12:15
NEUVEDENO
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 23. kolo
Hřiště Suchdol nad Lužnicí
ne 19. 5. 2024 12:15
Veselí + Suchdol
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 24. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 26. 5. 2024 12:15
TJ Lokomotiva
FK Český .Krumlov
KP mladšího dorostu 25. kolo
Hřiště Břilice
so 1. 6. 2024 12:15
TJ Jiskra Třeboň
TJ Lokomotiva
KP mladšího dorostu 26. kolo
Hřiště TL Lokomotiva / tráva
ne 9. 6. 2024 12:15
TJ Lokomotiva
TJ Hradiště
KP mladšího dorostu 14. kolo
Hřiště Viktoria Tá.
so 15. 6. 2024 12:15
Meteor Tábor
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 2. kolo
Hřiště Loko ČB
so 26. 8. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 1
Č.Krumlov
ENERGIE AG KP starších žáků 3. kolo
Hřiště Vimperk
so 2. 9. 2023
TJ Šumavan Vimperk
1 : 1
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 4. kolo
Hřiště Loko ČB
so 9. 9. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 5
Třeboň
ENERGIE AG KP starších žáků 5. kolo
Hřiště Tyršův st.
so 16. 9. 2023
FK Jindřichův Hradec
4 : 0
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 6. kolo
Hřiště Loko ČB
so 23. 9. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 5
FK Dačice + TJ Nová Bystřice
ENERGIE AG KP starších žáků 7. kolo
Hřiště Prachatice
ne 1. 10. 2023
Prachatice + Lhenice
0 : 2
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 8. kolo
Hřiště Loko ČB
so 7. 10. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 1
Veselí na Lužnicí
ENERGIE AG KP starších žáků 9. kolo
Hřiště Milevsko
so 14. 10. 2023
Milevsko + Sepekov
1 : 3
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 10. kolo
Hřiště Loko ČB
so 21. 10. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 2
Meteor Tábor
ENERGIE AG KP starších žáků 11. kolo
Hřiště Temelín
so 28. 10. 2023
FK Olympie Týn nad Vltavou
2 : 8
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 1. kolo
Hřiště Hradiště
so 4. 11. 2023
Hradiště
3 : 0
TJ Lokomotiva
Zimní liga starších žáků Lišov 1. kolo
Hřiště UMT Lišov
ne 7. 1. 2024
SK Slavia ČB
Zrušeno
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 12. kolo
Hřiště Loko ČB
so 30. 3. 2024
TJ Lokomotiva
0 : 7
Hradiště
ENERGIE AG KP starších žáků 13. kolo
Hřiště Český Krumlov
ne 7. 4. 2024
Č.Krumlov
2 : 5
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 14. kolo
Hřiště Loko ČB
so 13. 4. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 6
TJ Šumavan Vimperk
ENERGIE AG KP starších žáků 16. kolo
Hřiště Loko ČB
so 27. 4. 2024 10:00
TJ Lokomotiva
FK Jindřichův Hradec
ENERGIE AG KP starších žáků 17. kolo
Hřiště Dačice
ne 5. 5. 2024 10:00
FK Dačice + TJ Nová Bystřice
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 18. kolo
Hřiště Loko ČB
so 11. 5. 2024 10:00
TJ Lokomotiva
Prachatice + Lhenice
ENERGIE AG KP starších žáků 19. kolo
Hřiště Veselí
so 18. 5. 2024 10:00
Veselí na Lužnicí
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 20. kolo
Hřiště Loko ČB
so 25. 5. 2024 14:00
TJ Lokomotiva
Milevsko + Sepekov
ENERGIE AG KP starších žáků 21. kolo
Hřiště Viktoria Tá.
ne 2. 6. 2024 10:00
Meteor Tábor
TJ Lokomotiva
ENERGIE AG KP starších žáků 22. kolo
Hřiště Loko ČB
so 8. 6. 2024 14:00
TJ Lokomotiva
FK Olympie Týn nad Vltavou
Zimní liga mladších žáků Lišov 4. kolo
út 30. 11. -0001
TJ Lokomotiva
ODLOŽENO
TJ Tatran Lomnice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 1. kolo
čt 1. 1. 1970
TJ Lokomotiva
1 : 9
SKP České Budějovice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 1. kolo
Hřiště Třeboň
ne 20. 11. 2022
SK Slavia CB
0 : 14
TJ Lokomotiva
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 1. kolo
Hřiště Třeboň
ne 20. 11. 2022
SKP
6 : 6
TJ Lokomotiva
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 1. kolo
Hřiště Třeboň
ne 20. 11. 2022
TJ Lokomotiva
8 : 2
SK Čtyři Dvory
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 2. kolo
Hřiště Třeboň
ne 18. 12. 2022
TJ Lokomotiva
3 : 3
TJ Sokol Kamenný Újezd
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 2. kolo
Hřiště Třeboň
ne 18. 12. 2022
TJ Lokomotiva
11 : 4
TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 2. kolo
Hřiště Třeboň
ne 18. 12. 2022
TJ Lokomotiva
3 : 10
SK Větrovy
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 3. kolo
Hřiště Třeboň
so 21. 1. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 5
TJ Jiskra Třeboň
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 3. kolo
Hřiště Třeboň
so 21. 1. 2023
TJ Lokomotiva
6 : 2
TJ Hluboká nad Vltavou
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 3. kolo
Hřiště Třeboň
so 21. 1. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 6
Slavoj Hrdějovice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
Hřiště Třeboň
so 4. 2. 2023
SKP ČB 11
1 : 7
TJ Lokomotiva
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
Hřiště Třeboň
so 4. 2. 2023
Slavoj Hrdějovice
2 : 3
TJ Lokomotiva
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
Hřiště Třeboň
so 4. 2. 2023
TJ Jiskra Třeboň
6 : 4
TJ Lokomotiva
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
Hřiště Třeboň
so 4. 2. 2023
SK KAVAS Větrovy
14 : 1
TJ Lokomotiva
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
Hřiště Třeboň
so 18. 2. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 12
SK KAVAS Větrovy
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
Hřiště Třeboň
so 18. 2. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 4
Slavoj Hrdějovice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
Hřiště Třeboň
so 18. 2. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 4
SKP ČB 11
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
Hřiště Třeboň
so 18. 2. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 12
TJ Jiskra Třeboň
KP mladších žáků 2. kolo
Hřiště Loko ČB
so 26. 8. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 12
0 : 6
Č.Krumlov
KP mladších žáků 3. kolo
Hřiště Vimperk
so 2. 9. 2023
TJ Šumavan Vimperk
6 : 4
4 : 1
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 4. kolo
Hřiště Loko ČB
so 9. 9. 2023
TJ Lokomotiva
0 : 2
0 : 1
Třeboň
KP mladších žáků 5. kolo
Hřiště Tyršův st.
so 16. 9. 2023
FK Jindřichův Hradec
10 : 1
5 : 1
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 6. kolo
Hřiště Loko ČB
so 23. 9. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 6
1 : 3
FK Dačice + TJ Nová Bystřice
KP mladších žáků 7. kolo
Hřiště Prachatice
ne 1. 10. 2023
Prachatice + Lhenice
4 : 9
3 : 4
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 8. kolo
Hřiště Loko ČB
so 7. 10. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 7
1 : 4
Veselí na Lužnicí
KP mladších žáků 9. kolo
Hřiště Milevsko
so 14. 10. 2023
Milevsko + Sepekov
9 : 0
4 : 0
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 10. kolo
Hřiště Loko ČB
so 21. 10. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 2
1 : 1
FK Meteor Tábor
KP mladších žáků 11. kolo
Hřiště Temelín
so 28. 10. 2023
FK Olympie Týn nad Vltavou
7 : 2
6 : 1
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 1. kolo
Hřiště Hradiště
so 4. 11. 2023
Hradiště
3 : 5
2 :1
TJ Lokomotiva
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 1. kolo
ne 3. 12. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 0
FK Slavoj Český Krumlov
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 1. kolo
ne 3. 12. 2023
TJ Lokomotiva
1 : 9
SKP České Budějovice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 1. kolo
ne 3. 12. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 2
SK Čtyři Dvory
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 2. kolo
ne 17. 12. 2023
TJ Lokomotiva
8 : 2
Spartak Kaplice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 2. kolo
ne 17. 12. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 4
TJ Jiskra Třeboň
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 2. kolo
ne 17. 12. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 2
FK Meteor Tábor
Zimní liga mladších žáků Lišov 1. kolo
Hřiště UMT Lišov
ne 7. 1. 2024
Ševětín
1 : 0
1 : 0
TJ Lokomotiva
Zimní liga mladších žáků Lišov 2. kolo
Hřiště Lišov
ne 14. 1. 2024
TJ Lokomotiva
2 : 7
1 : 2
Sedlec
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 3. kolo
ne 21. 1. 2024
TJ Lokomotiva
2 : 13
SKP České Budějovice 2012
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 3. kolo
ne 21. 1. 2024
TJ Lokomotiva
2 : 13
SKP České Budějovice 2012
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 3. kolo
ne 21. 1. 2024
TJ Lokomotiva
8 : 6
Dačice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 3. kolo
ne 21. 1. 2024
TJ Lokomotiva
9 : 7
Hradiště
Zimní liga mladších žáků Lišov 3. kolo
čt 25. 1. 2024
SK Lišov
0 : 2
TJ Lokomotiva
Zimní liga mladších žáků Lišov 4. kolo
Hřiště Lišov
so 3. 2. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 3
1 : 2
SK Čtyři Dvory
Zimní liga mladších žáků Lišov 5. kolo
Hřiště Lišov
st 7. 2. 2024
TJ Lokomotiva
3 : 1
TJ Tatran Lomnice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
ne 11. 2. 2024
TJ Lokomotiva
5 : 4
TJ Spartak Kaplice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
ne 11. 2. 2024
TJ Lokomotiva
6 : 1
TJ Centropen Dačice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
ne 11. 2. 2024
TJ Lokomotiva
5 : 4
TJ Hradiště
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 4. kolo
ne 11. 2. 2024
TJ Lokomotiva
3 : 13
SKP České Budějovice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci
ne 11. 2. 2024
Zimní liga mladších žáků Lišov 6. kolo
ne 18. 2. 2024
SK Lišov "B"
5 : 1
TJ Lokomotiva
Zimní liga mladších žáků Lišov 7. kolo
po 19. 2. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 3
Sokol Suchdol nad Lužnicí
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
ne 25. 2. 2024
TJ Lokomotiva
1 : 8
SKP České Budějovice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
ne 25. 2. 2024
TJ Lokomotiva
3 : 7
TJ Spartak Kaplice
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
ne 25. 2. 2024
TJ Lokomotiva
3 : 8
FK Hradiště
Jihočeská Zimní Halová Liga - mladší žáci 5. kolo
ne 25. 2. 2024
TJ Lokomotiva
4 : 2
TJ Centropen Dačice
Zimní liga mladších žáků Lišov 8. kolo
po 26. 2. 2024
SK Lišov "B"
3 : 0
1 : 0
TJ Lokomotiva
Zimní liga mladších žáků Lišov 9. kolo
ne 3. 3. 2024
TJ Lokomotiva
0 : 1
SK Čtyři Dvory
KP mladších žáků 12. kolo
Hřiště Loko ČB
so 30. 3. 2024
TJ Lokomotiva
0 : 3
0 : 2
Hradiště
KP mladších žáků 13. kolo
Hřiště Český Krumlov
ne 7. 4. 2024
Č.Krumlov
6 : 1
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 14. kolo
Hřiště Loko ČB
so 13. 4. 2024
TJ Lokomotiva
0 : 3
TJ Šumavan Vimperk
KP mladších žáků 15. kolo
Hřiště Břilice
ne 21. 4. 2024 12:00
Třeboň
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 16. kolo
Hřiště Loko ČB
so 27. 4. 2024 12:00
TJ Lokomotiva
FK Jindřichův Hradec
KP mladších žáků 17. kolo
Hřiště Dačice
ne 5. 5. 2024 12:00
FK Dačice + TJ Nová Bystřice
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 18. kolo
Hřiště Loko ČB
so 11. 5. 2024 12:00
TJ Lokomotiva
Prachatice + Lhenice
KP mladších žáků 19. kolo
Hřiště Veselí
so 18. 5. 2024 12:00
Veselí na Lužnicí
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 20. kolo
Hřiště Loko ČB
so 25. 5. 2024 16:00
TJ Lokomotiva
Milevsko + Sepekov
KP mladších žáků 21. kolo
Hřiště Viktoria Tá.
ne 2. 6. 2024 12:00
FK Meteor Tábor
TJ Lokomotiva
KP mladších žáků 22. kolo
Hřiště Loko ČB
so 8. 6. 2024 16:00
TJ Lokomotiva
FK Olympie Týn nad Vltavou
OS mladší žáci sk.B 1. kolo
Hřiště Ševětín
pá 1. 9. 2023
Ševětín A
7 : 7
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 2. kolo
Hřiště Č.Dub
út 5. 9. 2023
Č.Dub
8 : 3
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 3. kolo
Hřiště Loko
út 12. 9. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 13
Mladé A
OS mladší žáci sk.B 5. kolo
Hřiště Loko
út 26. 9. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 13
Rudolfov A
OS mladší žáci sk.B 6. kolo
Hřiště Lipí
pá 6. 10. 2023
Lipí
9 : 6
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 7. kolo
Hřiště Loko
út 10. 10. 2023
TJ Lokomotiva
4 : 13
Mokré A
OS mladší žáci sk.B 8. kolo
Hřiště Lišov
út 17. 10. 2023
Lišov A
9 : 3
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 9. kolo
Hřiště Loko
út 24. 10. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 13
K.Újezd
OS mladší žáci sk.B 10. kolo
Hřiště Nová Ves
út 31. 10. 2023
N.Ves
4 : 13
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 12. kolo
Hřiště Loko
út 26. 3. 2024
TJ Lokomotiva
5 : 1
Ševětín A
OS mladší žáci sk.B 13. kolo
Hřiště Loko
út 2. 4. 2024
TJ Lokomotiva
7 : 1
Č.Dub
OS mladší žáci sk.B 14. kolo
Hřiště Mladé
st 10. 4. 2024
Mladé A
7 : 5
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 16. kolo
Hřiště Rudolfov
st 24. 4. 2024 17:00
Rudolfov A
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 17. kolo
Hřiště Loko
út 30. 4. 2024 16:30
TJ Lokomotiva
Lipí
OS mladší žáci sk.B 18. kolo
Hřiště Mokré
st 8. 5. 2024 17:00
Mokré A
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 19. kolo
Hřiště Loko
út 14. 5. 2024 16:30
TJ Lokomotiva
Lišov A
OS mladší žáci sk.B 20. kolo
Hřiště K.Újezd
pá 24. 5. 2024 17:00
K.Újezd
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 21. kolo
Hřiště Loko
út 28. 5. 2024 16:30
TJ Lokomotiva
N.Ves
OS mladší žáci sk.B 22. kolo
Hřiště N.Hodějovice
čt 6. 6. 2024 17:00
N.Hodějovice
TJ Lokomotiva
OS mladší žáci sk.B 11. kolo
Hřiště Loko
út 11. 6. 2024 16:30
TJ Lokomotiva
N.Hodějovice
OP mladší přípravka sk.C 1. kolo
Hřiště Loko ČB
út 29. 8. 2023
TJ Lokomotiva
3 : 3
Rudolfov A
OP mladší přípravka sk.C 2. kolo
Hřiště Dříteň
út 5. 9. 2023
Dříteň
10 : 11
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 4. kolo
Hřiště Složiště
út 19. 9. 2023
Dynamo B
1 : 20
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 5. kolo
Hřiště Loko ČB
út 26. 9. 2023
TJ Lokomotiva
12 : 1
Čtyři Dvory
OP mladší přípravka sk.C 6. kolo
Hřiště Hluboká
po 2. 10. 2023
Hluboká
9 : 4
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 7. kolo
Hřiště Loko ČB
út 10. 10. 2023
TJ Lokomotiva
5 : 5
Týn
OP mladší přípravka sk.C 8. kolo
Hřiště Loko ČB
út 17. 10. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 4
Ševětín
OP mladší přípravka sk.C 9. kolo
Hřiště Planá
po 23. 10. 2023
Planá
5 : 3
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 10. kolo
Hřiště Loko ČB
út 31. 10. 2023
TJ Lokomotiva
2 : 2
D.Bukovsko
OP mladší přípravka sk.C 12. kolo
Hřiště Rudolfov
út 26. 3. 2024
Rudolfov A
3 : 2
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 13. kolo
Hřiště Loko ČB
út 2. 4. 2024
TJ Lokomotiva
6 : 2
Dříteň
OP mladší přípravka sk.C 15. kolo
Hřiště Loko ČB
út 16. 4. 2024
TJ Lokomotiva
14 : 10
Dynamo B
OP mladší přípravka sk.C 16. kolo
Hřiště Čt.Dvory
čt 25. 4. 2024 16:30
Čtyři Dvory
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 17. kolo
Hřiště Loko ČB
út 30. 4. 2024 16:30
TJ Lokomotiva
Hluboká
OP mladší přípravka sk.C 18. kolo
Hřiště Týn
čt 9. 5. 2024 16:30
Týn
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 19. kolo
Hřiště Ševětín
st 15. 5. 2024 17:00
Ševětín
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 20. kolo
Hřiště Loko ČB
út 21. 5. 2024 16:30
TJ Lokomotiva
Planá
OP mladší přípravka sk.C 21. kolo
Hřiště D.Bukovsko
so 1. 6. 2024 9:00
D.Bukovsko
TJ Lokomotiva
OP mladší přípravka sk.C 22. kolo
Hřiště Loko ČB
út 4. 6. 2024 16:30
TJ Lokomotiva
Zliv
OP mladší přípravka sk.C 11. kolo
Hřiště Zliv
út 11. 6. 2024 17:00
Zliv
TJ Lokomotiva

NÁBOR

CELOROČNÍ NÁBORY
MLADÝCH FOTBALISTŮ
NÁBOROVÉ TRÉNINKY PROBÍHAJÍ CELOROČNĚ
V AREÁLU LOKOMOTIVY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Fotbalový klub Lokomotiva České Budějovice pořádá pravidelný nábor hráčů (chlapců i dívek) ideálně ve věku do 10 let.

 

Lokomotiva České Budějovice
Fotbalový oddíl
×