TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Vimperk

3. kolo

K prvnímu venkovnímu utkání jsem zajížděli do Vimperka v silnější sestavě a bylo to znát.

Domácí na nás vlítli, ale my jsme odolávali a hned z první akce jsme udeřili díky Davidově průniku. Vimperští zvýšili tlak, a bohužel, v rozmezí 8 minut otočili výsledek na poločasových 4:1. O přestávce jsme kluky povzbudili a hra se změnila. V první minutě jsme snížili na rozdíl 2 branek díky akci Pavla a Ondry. Za chvilku si dal "ukázkového vlastence" Honza a opět jsme dotahovali. Ondra svým úprkem opět snížil, domácí zase zvýšili. Poslední gól vstřelil z přímého kopu Ondra, více jsme nestihli.

Ukázali jsme dvě tváře, v prvním poločase strach a bázlivost, ve druhém bojovný kombinační fotbal.