TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Prachatice

7. kolo

Utkání o poslední místo jsme nezačali dobře. První střela na bránu, zaváhání našeho brankáře, 1:0. V osmé minutě bylo ještě hůře, ztráta ve středu (Matyáš), 2:0 pro domácí. Během devíti minut jsme srovnali díky Ondrovi na 2:2. Prachatičtí nám opět vstřelili branku, ale Ondra svým třetím zásahem a asistencí Dáňovi navýšil na 3:4 pro nás. Bylo vidět, že hraje předposlední tým s posledním. Kluky jsme o poločase nepochválili, bez zápalu, bez nasazení, se výsledek neudělá. Strach jít do kličky ...

Vstup do druhého poločasu patřil nám, Ondra 2x utekl, a vstřelil svůj celkově čtvrtý a pátý gól v zápase. Protočili jsme posty, soupeř nám fyzicky nestačil a my jsme lehce navyšovali skóre. Matyáš přímo z rohu, Tomáš z dorážky, Jirka ze samostatného útoku. Další šance jsme už neproměnili.

Domácí kosmeticky upravili na konečných 4:9.

PS: v zápase jsme nastoupili v nových dresech, sponzorský dar obce Strážný (děkujeme Martinu Szwanczarovi).