Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Loko ČB

4. kolo

Ve druhém domácím zápase jsme přivítali na svém hřišti tým z Třeboně.
Od úvodních minut bylo patrné, že utkání bude mít vyrovnaný průběh, a že budou rozhodovat maličkosti o výsledku. Šance na obou stranách byly vyrovnané, bohužel ve 24.minutě soupeř proměnil rohový kop a tím se dostal do vedení. Naše kluky to neporazilo, ba naopak to vedlo k velmi kvalitnímu výkonu a po výborných šancích Ondry a individuální akce Davida jsme nedokázali proměnit. Vždy stál na správném místě jejich gólman, který podával výborný výkon.
V 2. polovině zápasu jsme nastoupili s odhodláním, že chceme výsledek srovnat a obrátit na svou stranu. Po tlaku z naší strany si soupeř vytvářel rychlé individuální úniky, které bohužel v 54. minutě proměnil a tím stanovil výsledek na konečných 0:2.
Kluci odehráli kvalitní zápas posílený dobrým výkonem brankáře.
Rodičům děkujeme za podporu po celý zápas.