góly a asistence sezóny 2022 - 2023
Matuška O. 22+17, Gondek T. 18+9, Šimek S. 3+17, Zítek L. 6+10, Pranevský E. 10+5, Gutwirth L. 10+4, Hanetšlegr T. 3+9, Pilný O. 6+3, Tomandl J. 5+2, Klepsatel D. 2+2, Trapl M. 4+4, Kántor R. 3+1, Novák F. 3+0,Turek J. 0+2, Sklář M. 0+1, Mrosko T. 0+1, Dudy D. 0+2, 1x VL

TJ LOKOMOTIVA - Doubravka 4:1 (4:1)
sobota 4. 6. 2023

Soupeře z Doubravky jsme dokonale zaskočili. Od začátku naše obrovská aktivita a chuť utkání co nejdříve rozhodnout. Neuplynula ani šestá minuta a už jsme vedli o dvě branky. První po průnikové přihrávce a druhá po nacvičeném autu. Skvělý začátek a uklidnění hned v úvodu. Klukům to nestačilo a vytvářeli jsme si šanci za šancí. Hosté nevěděli kudy kam. Prvních 45 minut jsme hráli asi nejlepší fotbal za celé jaro. Přidali jsme ještě dvě branky a zdálo se, že to bude jednostranná záležitost. Bohužel v závěru poločasu jsme trochu vypadli z koncetrace a plzeňští stačili snížit. To je asi nakoplo a nás jednoznačný vývoj ukolébal. Druhá půle byla z naší strany bez šťávy. Nemohli jsme se dostat do tempa. V soubojích jsme byli pozdě a museli faulovat. Hráli jsme tak nějak na údržbu, ale soupeř má svou kvalitu a utkání nezabalil. I když se zlepšil na pohybu a v soubojích, do vážnější šance se nedostal. My neproměnili dvě až tři tutové příležitosti a tak druhý poločas skončil 0:0. Tyto tři body nám zajistili skvělé druhé místo v soutěži. Příští týden proti Příbrami můžeme hrát bez stresu a užít si zápas i zasloužené oslavy povedené sezóny.