0 : 2
TJ Lokomotiva

Soutěž Zimní liga mladších žáků Lišov

3. kolo

V dohrávce 3. kola zimního turnaje v Lišově jsme v podvečer nastoupili proti domácím. Od úvodních minut vyrovnaného zápasu jsme postupem času začali přebírat iniciativu, se kterou přicházely i šance. Bohužel jsme žádnou nevyužili. Do druhého poločasu jsme nastupovali za nerozhodného stavu se stejným nasazením a s chutí vyhrát zápas. Po krásné akci, kdy Péťa Janku si obhodil obránce a postupoval na gólmana, došlo k faulu a nařízení penalty. Tu Ondra Picek nekompromisně proměnil do pravé horni poloviny. Soupeř hrozil rychlými brejky, které zachytil náš gólman, nebo skvěle hrající obrana řízená stoperem Pavlem Obermajerem. Při další krásné akci se před vápnem napřáhl Ondra ke střele, která skončila v levém dolním rohu. Stav 0:2 se už neměnil. Celému mužstvo velké dík za nasazení a bojovnost.