TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Viktoria Tá.

21. kolo

K poslednímu venkovnímu utkání jsme zajížděli na hřiště Meteoru Tábor. Na začátku zápasu jsme si koledovali, paradoxně z první akce jsme vstřelili branku. Kryštof zahrával rohový kop, domácí brankář centr podběhl, a Petr Jánek neměl problém. 0:1 pro nás. Za chvíli mohlo být veseleji, Jirka po samostané akci zvyšoval na 2:0 pro nás, asistent to však vyhodnotil jako ofsajdové postavení. Osm minut před koncem poločasu domácí vyrovnali, Marek nezastavil útočníka, ten pokračoval přes střed, David míč nezískal, 1:1. Před koncem poločasu vyhodnotil rozhodčí běžný souboj jako faul a Kuba opět obdržel lacinou branku (z 20 metrů!).

Ve druhém poločasu jsme byli aktivnější, avšak nevytvořili jsme si pořádnou tutovku, poue pár závarů.