TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Veselí

19. kolo

Ke čtvrtému venkovnímu utkání jsme zajížděli na hřiště veselské Lokomotivy. Ikdyž výsledek tomu neodpovídá, herně jsme nepropadli. V prvním poločase jsme zahrozili po rohu Jirkou a samostatným Pájovo únikem, bohužel bez gólového efektu. A domácí nás za to potrestali... po rychlé kombinaci 1:0 pro domácí, za 3 minuty vložil David nohu do centru, vlastní gól, 2:O pro Veselí. Těsně před koncem poločasu 3:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli začít aktivně, avšak po chybné rozehrávce 4:0 a bylo hotovo. Domácí pak čekali na naše chyby a z brejků nás trestali, celkové skóre 7:0 pro domácí.

Kluci makali, ztroskotáme na zakončení... nastřelíme břevno, trefíme gólmana, nechceme jít do závaru, aby se nám něco nestalo. A soupeř nám dává góly lehce. Dnes nevyšel zápas Matyášovi v brance, minimálně 3 branky jdou za ním.