TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště N. Bystřice

17. kolo

Ke třetímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do Nové Bystřice (společenství s Dačicemi). Do utkání jsme vstoupili výborně, Matyáš rychle rozehrál z půlky průnikovku na Marka, ten udělal "blafák" gólmanovi, 1:0 pro nás. Bohužel, za 5 minut bylo srovnáno, když domácí útočník projel naší obranou jako nůž máslem, 1:1. Za dalších 6 minut bylo zle, domácí nachytali Kubu v brance a střelou z cca 25 minut zvýšili vedení na 2:1. Ve druhém poločasu jsme domácí zatlačili, avšak po jednom z rohů nechal Tomáš volného hráče, který míč z přehledem uklidil. Jako klíčová se ukázala 51.minuta, kdy David prošel do vápna, nahrál Kubovi na jasnou tutovku, ten však netrefil dobře míč a z protiútoku soupeř zvýšil na 4:1. Za minutu jsme dostali další branku a bylo po zápase.