Hřiště TL Lokomotiva / tráva

15. kolo

Lokomotiva - Strakonice 1:4 (0.1)

neděle 24.3.2024

První utkání jarní části k nám zavítali hráči Strakonic, kteří jsou na pátém místě tabulky. Z hostujícího týmu šel strach, protože mají v popředí tabulky střelců tři hráče. V úvodu utkání se hrálo spíše na naší polovině a chvíli trvalo, než jsme si zvykli na tempo a souboje proti dorazovým hráčům Junioru. Už v generálce se nám nedařilo v obranné fázi a i dnes v první půli to nebylo o moc lepší. Dělali jsme školácké chyby a jen špatná koncovka hostů nás držela ve hře o dobrý výsledek. Po souhře špatných rozhodnutí jsme v šestnácté minutě dostali branku. Nás to trochu nakoplo a do poločasu jsme si vytvořili tři brankové příležitosti, ale v zakončení jsme byli nepřesní. Na začátku druhého poločasu jsme poměrně brzy inkasovali po hrubé individuální chybě. To utkání definitivně rozhodlo. Na zvrat už nám proti kvalitnímu soupeři nezbyly síly. Za zmínku stojí ještě pěkná akce, po které jsme korigovali na 1:3, kterou zakončil s přehledem Tom.

góly + asist. Ouředník T. 1+0, Caletka F. 0+1

Sestava: Picek - Levai O., Hajný P., Stolička J., Salzer J. - Dolejší M., Boček P., Rainke M., Vobr P., Navrátil J. - Skopík M.

střídali: Fornboum P., Fornbaum J., Ouředník T., Caletka F.