TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Temelín

11. kolo

V předposledním venkovním utkání podzimu jsme zajížděli na krásné hřiště v Temelíně (zde hrají žáci Týna). Před zápasem jsme měli problémy se sestavou (nemoc, zranění, dovolená).

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a ve 13. minutě bylo skóre 5:0 pro domácí. Byli jsme zralí na ručník. Ve 20. minutě utekl Ondra, snížil na 5:1 a hra se začala vyrovnávat. Domácí těsně před koncem poločasu navýšili na 6:1.

Druhý poločas byl zcela vyrovnaný, domácí se nikam nehnali a čekali na naše zaváhání. My jsme si pár akcí připravili, ujala se pouze spolupráce Matyho s Ondrou, kdy jsme snížili na 6:2. Domácí pak ještě stihli vstřelit jeden gól.