FK Meteor Tábor

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Loko ČB

10. kolo

V posledním domácím utkání podzimu jsme chtěli napravit nepovedené utkání v Milevsku. Na soupeře jsme vlítli a hned z první akce jsme málem skórovali. Po té se hra vyrovnala a soupeř po zaváhání v rozehrávce dal na 0:1 (Kubova chyba). V nastaveném čase prvního poločasu dostal Ondra krásnou kolmici od Davida a nemýlil se, 1:1.

Ve druhém poločase se odehrávalo, to co v prvním. Akce střídala akci, pro diváky určitě pěkný zážitek, nikoliv však pro trenéry.

Soupeř opět využil naší špatné rozehrávky (Matyáš) a bylo to 1:2 pro hosty. Za 10 minut však Ondra vybojoval míč a z 20 metrů nekompromisně zavěsil, 2:2.

Pak se šance střídaly, utkání však skončilo spravedlivou remízou. V penaltách jsem selhali, nedali jsme ani jednu branku, hosté vstřelili 3 branky.