GÓLY A ASISTENCE sezóny 2023 - 2024

Boček P. 2+2, Sedláček T. 2+1, Novotný p. 2+1, Dolejší M. 2+2, Pulkert J. 1+0, Caletka F. 1+0, Skopík M. 2+0, Kocmich S. 0+1, Stolička J. 0+1, Fornbaum J. 1+2, Kofl J. 0+1, Vobr P. 0+1, Straka K. 0+1

Lokomotiva - Milevsko + Sepekov  7:1 (3:1)

neděle 3.9.2023

Před dnešním utkání se nám stala nepříjemná věc. Při rozcvičování se nám zranila golmanská jednička Pici. Vykloubený prst a natažené vazy. Náš výkon to nijak neovlivnilo a když, tak pozitivně. Kluci se semkli za svého kamaráda a od prvních minut šlapali jak dobře namazaný stroj. Hodně pohybu a fotbalová kvalita. Povedli se nám pěkné akce po křídlech, ze kterých se nám dařilo ohrožovat branku hostů. Bylo jasné, že vysoké tempo nevydržíme celých osmdesát minut a tak po hrubce ve třicáté minutě milevští korigovali na 3:1. Za stejného skóre se šlo i do kabin. Do druhé půle jsme šli s tím, aby jsme nepolevili a předváděli stejnou kvalitu jako v úvodním dějství. To se povedlo, přidali jsme další branky a uhráli pěkný výsledek po slušném výkonu celého týmu.