TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Hradiště

24. kolo

Za krásného slunečného počasí jsme odehráli předposlední venkovní utkání. Domácím jsme chtěli vrátit podzimní porážku (0:2), což se nám nakonec podařilo. První poločas jsme hradišťské k ničemu nepustili a po nádherných individuálních nebo kombinačních akcích jsme vedli 4:0, defenzíva pracovala na výbornou.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně a Maty Bystřický završil hatrick. Od této branky jsme však povolili v defenzívě a soupeř začal trestat.

Konečný výsledek 3:7 pro nás. Nejlepším hráčem utkání byl Maty, který vstřelil 3 branky a ještě stačil nahrávat na góly. Maximální spokojenost s prvním poločasem, ve druhém jsme začali "syslit", každý si chtěl dát branku, a proto to tak vypadalo v defenzívě.

V předposledním domácím utkání přivítáme kluky z Č. Krumlova.

Musím pochválit výkon hlavního rozhodčího, pana Štěrby, který odpískal zápas s naprostým přehledem a bez chyb.