Kaplice

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Loko ČB

23. kolo

V tomto zápase jsme postrádali dva klíčové hráče (Proky a Maty) a jejich nepřítomnost byla první poločas znát. Než jsme se rozkoukali, tak v 5. minutě byl stav 0:3 pro hosty. Nestačili jsme zachytávat průnikové přihrávky přes krajní obránce. Ke všemu Gery v brance si vybral chvilku, kdy podcenil lehkou střelu a bylo to 0:4 (z 5 střel na branku). My jsme si šance připravili, ale neproměnili je.

Do druhého poločasu jsme vlítli a Honza Benda si pohrál s obranou a snížil na 1:4, po té jsme zahrávali několik rohových kopů a díky Honzům (opět Bendič a první gól levou Honza Vinický) jsme se dotáhli na rozdíl jednoho gólu. Soupeř prakticky nic neměl, občas se pokusil o brejk, ovšem bez úspěchu. Vyrovnat se nám už nepodařilo.

Druhý poločas snesl měřítko, první byla tragédie. Příští zápas jedeme k poslednímu Hradišti, a máme jim co vracet...