Soutěž I.A třída mužů - sk.″B″

Hřiště Slavia ČB

22. kolo

převzato od soupeře:

Muži v derby prohráli s Loko 1:5 (1:2)... chyběl Rajzi ve středu zálohy a vsadili jsme na rozestavení s Matějem Bohůnkem na hrotu. Celkem to vycházelo 30 minut jsme byli kombinačně jistě vyrovnaným soupeřem a už v 6 minutě po tvrdém přímáku Adama Švagra druhou dorážkou otevřel zápas dobře hrající Voldy. V 26 soupeř po akci zleva vyrovnal a ze stejné strany přišel v nastavení poločasu druhý úder se štěstím a tečí soupeř z úhlu prostřelil.... to bylo husté OK, tím spíš že už v 48 minutě nádhernou střelou znovu z levé strany hostující Tomandl vymetl bližší šibenici.... pak už nebylo sil na zvrat a při postupném střídání opadlo tempo, bohužel hosté ještě dvě trefy přidali, nám to tam nepadlo ač šancí se také pár urodilo....Za zmínku stojí velmi mladý průměrný věk soupeřovo eskadry.... škoda nicméně další víkend jedeme do Bernartic, ty jsou na tom bodově úplně stejně jako Loko, tak nic lehkého to nebude