Písek ″B″

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Loko ČB

22. kolo

V zápase proti píseckému "B" jsme chtěli navázat na minulý týden. Výsledek tomu sice neodpovídá, ale dle mého názoru kluci sehráli nejlepší utkání na jaře. Celý zápas se hrál nahoru dolů a vyjma 10 minut prvního poločasu jsme byli rovnocenným soupeřem. První gól jsme obdrželi po jasném faulu na Krápu, který rozhodčí přehlédl, druhý gól po chybné rozehrávce od Adama. Honza stačil snížit s penalty na 1:2. Druhý poločas byl jako přes kopírák, my měli větší šance, neproměnili jsme je. Hosté pak v 65. minutě zvýšili na 1:3 po chybné rozehrávce Marka. Další hřebíček nám zasadili písečtí po výborně zahraném rohu a nám špatně obsazeném útočníkovi. V poslední minutě jsme završili zmar naprosto zbytečné 5-ti minutovky, když Kaspy ztratil ve středu míč a hosté nás potrestali. Soupeř byl hratelný, a až začneme proměňovat šance, dostaví se i výsledek.