TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Čt.Dvory

21. kolo

V městském derby jsme chtěli navázat na výkony ze zápasů s Třeboní a Meteorem Tábor, které nedopadly výsledkově, herně jsme však byli rovnocenní soupeři. Hned z první vážnější šance si Honza Benda pohrál se stopery a vstřelil důležitý první gól. Pak jsme propadli po individuální chybě na půlce a čtyráčtí se valili na naši branku. Útočník si však "neseřídil" dobře mířidla a minul. Honza měl další šanci, domácí vykopávali z brankové čáry. O poločase jsme si řekli chyby a velmi dobře vstoupili do začátku druhého poločasu. Honza nachytal domácího brankáře a z trestného kopu zvýšil na 2:0 pro nás. Domácí hrozili maximálně po standartkách, které jsme ubránili a k ničemu vážnějšímu jsme je nepustili. Výborný výkon korunoval třetím gólem Honza, který si opět pohrál se stopery a zakončil potřetí. Doufám, že nás vítězství nakopne a pár bodů ještě uděláme. Chválím nasazení, někteří kluci odehráli zápas se zraněním nebo po nemoci. Utkání nebylo bez chyb, ale zasloužená výhra pro nás.