Třeboň

Soutěž ENERGIE AG KP starších žáků

Hřiště Loko ČB

20. kolo

V zápase s Třeboní se nám stal osudným první poločas. Od prvních minut naše obrana s brankářem kupili jednu chybu za druhou. Na první i duhý inkasovaný gól jsme ještě stihli reagovat a to jasně naznačovalo, že Třeboň je hratelný soupeř. Bohužel na třetí gól se ale již nepodařilo odpovědět, trochu se nám vytratil pohyb ve středu hřiště a po chybách jsme šli do šatny za nepříznivého stavu 2:5. Druhý poločas jsme sice zlepšili hru a vypracovali si několik slibných šancí, ze kterých jsme ale zužitkovali jen jednu, mezitím co soupeř hrozil z brejkových situací a svoje vedení navýšil. Rozdíl ve hře určitě nebyl tak hrozivý, jako je rozdíl výsledkový, ale bohužel jsme doplatili na hrubé chyby v obrané fázi hry.

Sestava: Strnad T., Klestil J., Stolička J., Klepstael F., Kocmich S., Boček P., Fiala A., Hupka D., Turoň S., Doseděl J., Hanzlík D., Skopík M., Štifter P., Skopík T.

Střelci: Patrik Boček, Filip Klepsatel, Jakub Klestil