TJ Lokomotiva

Soutěž KP mladších žáků

Hřiště Veselí

19. kolo

Za pěkného slunečného počasí jsme zavítali na hřiště ve Veselí. Po předchozích vytrvalých deštích nás čekal velmi měkký terén a vysoká tráva. Největším nepřítelem však bylo obrovské horko, což někteří kluci nezvládli (pitný režim). Z počátku se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách, soupeř ty své proměnil, my bohužel ne. Poločasový výsledek 4:0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit zdramatizováním utkání, bohužel, udělali jsme chybu v rozehrávce a domácí nás potrestali. A bylo po zápase. Valil se na nás jeden útok za druhým. Kosmeticky jsme upravili výsledek, sráží nás koncovka. Oproti podzimu si vytvoříme více brankových příležitostí, avšak nejsme schopni proměnit ani ty největší tutovky. Příští týden přivítáme doma tým z Třeboně.