TJ Lokomotiva

Soutěž ENERGIE AG KP starších žáků

Hřiště Veselí

19. kolo

Do Veselí jsme jeli odhodláni urvat 3 boby. Soupeře jsme trochu znali ze zimní přípravy, tak jsme tušili co čekat. Přivítal nás silně podmáčený, místy až rozbahněný trávník poměrně vysoko střižený, což nám moc nevyhovuje. Na soupeře jsme vlítli pěkně z ostra a již v prvních 10 minutách měli několik slibných šancí. Bohužel dobívání soupeřovy branky sláblo a šancí ubývalo, což vyvrcholilo tím, že jsme ve 22. minutě inkasovali. Na kluky pak padla trochu deka a přestal se hrát pěkný fotbal. Do druhého poločasu jsme tedy nastupovali s mankem jednoho gólu, ale s nadějí, že se výsledek dá otočit. Začátek byl ale velmi nervózní a prvních 5 minut se na zápas v podstatě nedalo koukat - spousta soubojů autů, hra se kouskovala. Postupně jsme se ale dostávali do tempa a pomalu začali soupeř tlačit. Od 50. minuty jsme soueře v podstatě k ničemu nepustili. Veselí nakopávalo dlouhé balóny a my stále zakládali další útoky. Odměnou byla vstřelená branka v 60. minutě. Tlak byl tak velký, že jsme všichni očekávali, že musí přijít další branka, ale i přes několik slibných šancí se nám již nepodařilo skórovat. O vítezi tedy rozhodovaly penalty, ve kterých domácí zachovali klidnější hlavy a zvítězili 3:1.

Střelci: Dalibor Hanzlík