TJ Lokomotiva

Soutěž ENERGIE AG KP starších žáků

Hřiště Roudné

17. kolo

Zápas s prvním týmem tabulky, který v sezóně zatím neztratil ani bod se mohl zdát předem rozhodnutý, ale opak byl pravdou. Soupeř byl aktivnější, ale i my jsme ohrožovali. K otevření skóre došlo v 18. minutě po naší chybné rozehrávce. Naštěstí se našim podařilo brzo srovnat, i hra se více vyrovnala a skóre se již do přestávky neměnilo. Ve druhé plovině se hrál hodně vyrovnaný fotbal a domácí už začínali být trochu nervózní. Bohužel se jim ale podařilo opět skórovat a poté co jsme přesunuli hráče více do útoku, tak jsme inkasovali ještě jednou. Naši kluci se ale nevzdali a 5 minut před koncem snížili na 3:2. Nic dalšího ale již tento zápas nepřinesl, a tak nás mohou mrzet chyby v obrané části a dvě absolutní šance. Každopádně kluci odvedli dobrý výkon!

Sestava: Strnad T.(brankář), Boček P., Hupka D., Fiala A., Stolička J., Hanzlík D., Skopík M., Skopík T., Klepsatel F., Kocmich S., Klestil J., Peterka Š., Doseděl. J.

Branky: Skopík M., Hanzlík D.