TJ Lokomotiva

Soutěž Zimní liga mladších žáků Rudolfov

Hřiště SK Rudolfov UMT

7. kolo

Sedmé utkání jsme sehráli proti klukům z Lišova. Po opatrném úvodu, kdy nám "nevoněl" důraz lišovských, jsme po rohovém kopu lišovských špatně odehráli situaci u tyčky a prohrávali 0:1. Maličko jsme se zvedli a Honza srovnal po úniku na 1:1. V druhé půli nastoupil do branky Jirka a chytil několik šancí (důležité okamžiky). Deset minut před koncem využil nabídky volného přímého kopu Prokop a vedení jsme udrželi až do konce. Dnes to nebylo z naší strany dobré utkání, málo střílíme, někdy hledáme zbytečně spoluhráče, vadil nám důraz lišovských. Pochvalu zaslouží Jirka v bráně a zlepšenou hrou v druhé části Prokop. Příště proti Roudnému. Branky: Benda J., Štifter P. Sestava: Novotný M. (Geršl J.) - Štifter P. - Koller M., Bystřický M. - Herrmann T., Dang D., Hucek J., - Benda J., střídali Švejda D., Soukup D., Bican A., Hanzlík R.