TJ Lokomotiva

Soutěž ČDD U 19 A

Hřiště Burketova UMT

17. kolo

První utkání jarní části divize dorostu jsme hráli s týdenním zpožděním(Rokycany měly velkou marodku a tak nás požádali o odklad) na umělce v Písku. Sérii pěti venkovních zápasů jsme začali náporem a hned z první vážnější šance jsme vstřelili branku. To nás uklidnilo a po celý první poločas jsme měli územní převahu. Z pěti vážnějších gólovek jsme dali ještě dvě branky a s prvním poločasem jsme museli být spokojeni.
Druhá půle už byla fotbalově vyrovnanější. Domácí začali lépe kombinovat a přitvrdili v soubojích. My si opět nějaké brankové příležitosti vypracovali, ale písečtí byli v defenzivě o poznání opatrnější. Vstřelili jsme jeden gól a výsledek 0:4 je velmi dobrý start do sezóny.