Starší dorost
ne 13. 11. 2022
1.FK Příbram FA B
3 : 6
1 : 3
TJ Lokomotiva

Soutěž ČDD U 19 A

Hřiště stadion Na Litavce / UMT

15. kolo

Do utkání jsme vstoupili parádně a už ve druhé minutě jsme vedli po krásné akci ze strany hřiště. Domácí to trochu opařilo a my měli v úvodu více ze hry. Dařila se nám kombinace, uhrávali jsme souboje a dobře se tlačili do branky. V desáté minutě příbramští srovnali po naší nepřesné přihrávce přes brankáře, do které nás donutil dobrým presinkem soupeř. Od této chvíle si začali domácí věřit a hrál se vyrovnaný zápas až do konce. My byli lepší v koncovce a do poločasu odskočili o dvě branky.
Vstup do druhé půle se podařil střídajícímu Gutymu, který vstřelil dva góly během pěti minut. Příbramští už neměli co ztratit, tak se hnali za vyrovnáním. Několikrát rozebrali naši obranu a i tím, že jsme prostřídali brzy půl týmu, si vytvářeli dostatek gólovek. Celý druhý poločas se hrálo nahoru, dolu. Utkání mohlo klidně skončit 10:10 a tak jsme rádi, že jsme ho zvládli.

góly + asist.
Gutwirth L. 2+0, Matuška O. 1+1, Pranevský E. 1+1, Hanetšlegr T. 1+0, Gondek T. 1+0, Šimek S. 0+2, Zítek L. 0+1, Trapl M. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(63 min. Dudy D.), Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Pranevský E.(46 min. Gutwirth L.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(76 min. Sklář M.) - Gondek T.(46 min. Trapl M.), Zítek L.(63 min. Novák F.)

Lokomotiva České Budějovice
Fotbalový oddíl
×