SK PETŘÍN PLZEŇ B

Soutěž ČDD U 19 A

Hřiště TL Lokomotiva / tráva

9. kolo

V sobotu k nám přijel soupeř, na kterého se nám dlouhodobě nedaří. Ještě jsme s nimi neuhráli ani bod a skóre ze všech našich zápasů je hrozivé(5:13). Hrají velmi náročný styl fotbalu, který je založený na super kondici, důrazu a fotbalovosti. Není ani divu, když většina týmu prošla mládeží Viktorky Plzeň. Ale i my máme svoji kvalitu a styl a náročné utkání jsme z vypětí všech sil zvládli. Do utkání jsme vstoupili dobře a než se plzeňští rozkoukali, tak to moho být jedna nula. Netrefili jsme ale prázdnou branku a tak se čekalo na vedoucí gól o pár minut déle. Hosty nepříznivý vývoj nakopl a pak byli na dlouhé minuty lepší. Začali si věřit, sbírat odražené balóny a získávat územní převahu. Přehrávali nás průnikovými přihrávkami ze kterých se dostávali do přečíslení a my měli velké problémy. Ještě že si hostující útočníci nepohlídali ofsajdovou čáru, protože by se hnali několikrát sami na branku. Přestáli jsme několik ošemetných situací a po rychlém protiútoku zvýšili na dvougólový rozdíl. Po přestávce se nám podařilo vstřelit třetí a asi rozhodující gól. Plzeň už poté nedokázala zopakovat kvalitu z prvího poločasu a i když jednou skórovala, na zvrat už to nestačilo. Poslední dvě utkání byla velmi náročná a konfrontace proti takovým soupeřům nás může posunout o kousek dál.